top of page
DSC09208.jpg

Moterims:

seminarai ir stovyklos

Moterims: seminarai ir stovyklos: About
Makeup Brushes

Vasaros stovykla Moterims

Savaitės patyriminė stovykla moterims

GAMTOS PASLAPTIS – MOTERS PRIGIMTYJE

2024 06 21-27

Ši metų savaitė ypatinga – tai laikas, kai Erdvė prisipildo Saulės energijos, kai žolynai atveria savo gydančią jėgą. Tai – sakralus MOTERS pažadinimas per Žemės, Oro, Vandens, Ugnies stichijas stipriausiu gamtos laiku.

Vaikščiodamos basomis, žoliaudamos, medituodamos prisipildysite laiminančios Saulės jėgos, savyje sujungsite Žemę ir Dangų, Moteriškąjį ir Vyriškąjį pradą, atgausite pusiausvyrą, vidinę ramybę. Mankšta, joga, maudynėmis sustiprinsite fizinę sveikatą. KONSTELIACIJŲ metu atsisuksite į moteriškas šaknis ir savo moterišką prigimtį. Laukia daug įdomių susitikimų bendraujant, šokant, dainuojant. Čia išgyvensite moteriškąją bendrystę, bet kartu atrasite laiko pabūti su savimi tyloje atskiroje erdvėje. Stovyklą vainikuos INIPI pirties ritualas, kuris pripildys kūną sveikatos, sielą šviesos ir jėgos dalintis Meile ir švelnumu su pasauliu.

​​

Dalyvavimo sąlygos:

  • Tik išankstinė rezervacija.


  • Bendra stovyklos kaina – 600 Eur.


  • Negrąžinamas registracijos mokestis  – 150 Eur.


  • Dėl asmeninės konsteliacijos stovyklos metu tartis iš anksto (vietų skaičius ribotas).


  • Asmeninė konsteliacija – 30 Eur.


Savaitgalis Moterims

Savaitgalio patyriminis seminaras moterims

MOTERS PASIRINKIMAS: AUKA AR SAVIVERTĖ2024 04 20-21

2024 10 12-13

Moters savivertė – tai atvirumas sau pačiai ir gebėjimas jausti. Tai – santykis su švelnumu, priėmimu, kylančiais iš sakralios erdvės įsčiose. Vidinė moteris arba sakralus moteriškumas yra papildoma jėga, energija gyventi, mylėti, gimdyti bei auginti vaikus, džiaugtis.

Šis seminaras apie visa tai: apie moterišką esmę ir tikrumą. Teorines žinias įprasmins gilios, unikalios praktikos – moters vidinio pasaulio ir moterų kanalo KONSTELIACIJOS.

Praktikų metu bus galima susitikti su šešėliu, trukdančiu išgyventi tikrąjį moteriškumą, ir transformuoti jį. Išlaisvintas moteriškumas tampa tiltu jungiančiu sakralią moters erdvę su išoriniu pasauliu.

Šis seminaras – ypatingas laikas SAU, skirtas pažadinti vidinę jėgą, atrasti mažos mergaitės, paauglės, jaunos ir brandžios moters patirtis, susitikti su senolės išmintimi.

​​

Dalyvavimo sąlygos:

  • Tik išankstinė rezervacija.


  • Bendra seminaro kaina – 240 Eur.


  • Negrąžinamas registracijos mokestis  – 60 Eur.


  • Dėl asmeninės konsteliacijos seminaro metu tartis iš anksto (vietų skaičius ribotas).


  • Asmeninė konsteliacija – 60 Eur.


Moterims: seminarai ir stovyklos: Services
IMG_4142(1).JPG

Atsiliepimai

Moterims: seminarai ir stovyklos: Testimonials

Rašau dėkodama...
Dėkodama ne todėl, kad reikia būti mandagiai ir tiesiog padėkoti...
Dėkoju pagaliau pajutusi ir išgyvenusi dėkingumą visų savo kūnu, kiekviena ląstele...
Kiek Jus sutikdavau, vis primindavot, kad dėkočiau. Pirmiausiai dėkočiau mamai ir tėčiui tiesiog už gyvybę...
Prisipažinsiu: buvau „gera mergaitė“, siekiau būti tobula ir tikrai dėkojau, dėkojau tėvams darydama Jūsų, Svetlana, išmokytą meditaciją kasdien apie dvejus metus... dariau, tik nejutau...
Nejutau ir neišgyvenau dėkingumo... 
Sumaištavau... trečius metus leidau sau jausti nedėkingumą... ir dėkingumo meditaciją tėvams atlikdavau tik supykus „vidiniam kritikui“ iš kažkokios nesąmoningos graužaties...
Tačiau po moterų stovyklos kažkas manyje pasikeitė...
Man net nebereikia medituoti. Man net nebereikia meilikauti mamai ir tėčiui, kai jiems skambinu... Man tiesiog gera! Gera, kad turiu gyvus tėvus, kad jie yra... Ir jaučiu dėkingumą!
Dėkingumas – tai būsena! Jos niekaip negali išmokti ar suvaidinti... Tai būsena, kai tiesiog dėkingumas tampa vidine laime...
Nebežinau, kas tikra ar kaip turi būti... 
Rašau taip, kaip JAUČIU ŠIUO MOMENTU! Čia ir Dabar!

Regis, viskas susidėliojo tobulai. Išorinės aplinkybės pakluso vidiniam vedimui ir visą paskutinę birželio savaitę praleidau Moterų stovykloje. Jausmas be galo geras. Ir būti ten ir sugrįžti iš ten. Tas „ten“ – tai ypatinga erdvė ir atmosfera. Čiobreliais nusėta miško laukymė, šviežias medinis namas, prūdas balto molio krantais, upelis, žolynai, akmenys. Ir mylinti ir globojanti šeimininkų dvasia.
Visas šešias dienas įvairiais būdais vėdinom širdis, kūnus ir smegenis. Aš pati patyriau linksmų bendrystės su moterimis akimirkų, atsivėrimo gamtai, Žemei džiaugsmo. Ir liūdnų ir skausmingų akimirkų, kai pažvelgdavau į savo gyvenimo tamsiuosius užkaborius. Kad ir ką bedarytume, net jei iš krūtinės parsiveždavo raudų rauda, buvo absoliučiai saugu, kad būsiu priimta, suprasta, apgaubta meilės. Didžiulė dovana būti su Sveta, kuri it koks brangakmenis žėri įvairiausiomis spalvomis, it vanduo geba užpildyti bet kurį indą. O kartu savo paprastumu įkvepia viltį, kad ir su manimi yra viskas gerai... Ir einu gyventi su pasiryžimu daryti rytinę mankštą, maudytis bet kokiu oru, mylėti savo liūdesius, nusivylimus, dėkoti tėvams, justi savo sakralumą ir žaisti, žaisti, žaisti.

Ši savaitė moterų bendrystėje buvo pačios geriausios atostogos mano gyvenime. Atvažiavau nusivylusi, pavargusi, pasimetusi... Gilus panirimai, susitikimai su savimi per konsteliacijas, meditacijas „išplovė“, transformavo  vidų, aš prisipildžiau lengvumo, atsivėrė naujas džiaugsmo, dėkingumo, ramios vidinės jėgos šaltinis. Tarsi sujungiau išsibarsčiusias savo dalis, dabar išgyvenu pilnatvės, vienybės, darnios jausmą su savimi.
AČIŪ AČIŪ AČIŪ!
Nuostabi Ramaškonių gamta, čia taip saugu, švaru, ramu.
Išgyvenu, jaučiu SAVE, noriu dalintis, apkabinti, MYLĖTI!

bottom of page