top of page
IMG_4142(1)_edited.jpg
moteris.jpg

Vasaros stovykla Moterims / KONSTELIACIJOS su Svetlana Smertjeva

Savaitės patyriminė stovykla moterims

GAMTOS PASLAPTIS – MOTERS PRIGIMTYJE

2024 06 21–27​

Ši metų savaitė ypatinga – tai laikas, kai Erdvė prisipildo Saulės energijos, kai žolynai atveria savo gydančią jėgą. Tai – sakralus MOTERS pažadinimas per Žemės, Oro, Vandens, Ugnies stichijas stipriausiu gamtos laiku.

Vaikščiodamos basomis, žoliaudamos, medituodamos prisipildysite laiminančios Saulės jėgos, savyje sujungsite Žemę ir Dangų, Moteriškąjį ir Vyriškąjį pradą, atgausite pusiausvyrą, vidinę ramybę. Mankšta, joga, maudynėmis sustiprinsite fizinę sveikatą. KONSTELIACIJŲ metu atsisuksite į moteriškas šaknis ir savo moterišką prigimtį. Laukia daug įdomių susitikimų bendraujant, šokant, dainuojant. Čia išgyvensite moteriškąją bendrystę, bet kartu atrasite laiko pabūti su savimi tyloje atskiroje erdvėje. Stovyklą vainikuos INIPI pirties ritualas, kuris pripildys kūną sveikatos, sielą šviesos ir jėgos dalintis Meile ir švelnumu su pasauliu.

Stovyklą veda medikė, bioenergetikė, transpersonalinės psichologijos psichologė Svetlana Smertjeva

IŠSAMIAU APIE ŠIŲ METŲ PRAKTIKAS, VEIKLAS, VEDANČIASIAS, STOVYKLOS VIETĄ IR LAIKĄ:

 • Savo moterišką prigimtį pažadinkime, sustiprinkime švarios gamtos apsuptyje. Ypatingą metų savaitę, kuomet ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose, kviečiame praleisti Miško SPA Anykščių rajone. Šimonių girios Ramaškonių miško apsuptyje įsikūrusioje Ramybės oazėje pasitinka visos stichijos: grynas miško oras, vario spalvos Beržuonos upelis ir miško šaltinių pamaitintas tvenkinys, gyva laužų ugnis. Oazės teritorijoje yra įkurta HARMONIZAVIMO erdvė. Tai vieta skirta asmeninėms praktikoms: LABIRINTAS SUSITIKIMUI SU ŠAKNIMIS/Šeimos labirintas – susitikti su praeitimi, kad paleisti ją su Meile bei Pagarba protėviams ir vidumi susitaikyti su savimi. Septynių ratų KLASIKINIS DARNOS LABIRINTAS yra skirtas atstatyti balansui. Keliavimas juo suderina vidų ir išorę, moterišką ir vyrišką prigimtį, subtiliąją mūsų pusę ir materialumą. RĖDOS RATAS suteikia saugumo jausmą keliaujant erdvėmis, jaučiant gyvenimo tėkmę ir kartu išlaikant ryšį su savo vidiniu centru. Tai – keturias pasaulio puses jungiantis gyvenimo (rėdos) ratas, kuriame tam tikru laiku (4 kartus per metus) pereiname iš vienos erdvės į kitą.

 • Tradiciškai Moterų stovykla vyksta birželio pabaigoje, vasaros saulėgrąžos metu, kai naktys būna trumpiausios, o Saulės ir šviesos prisotinta gamta klesti, auga. Tai yra ypatingas laikas: žolynai su mumis dalinasi savo gyvybine jėga, o vaistažolės – gydomosiomis savybėmis. Nuo ryto prausimės kupolinių rasa, Ramaškonių miške ir pievose kupoliausime, pinsime žolynų vainikus, plukdysime Beržuonos upele. Saulėgrąža – vasaros perĖjimo laikas, taigi Rėdos rate su savo naujais ketinimais ir tikslais žengsime per simbolinius vartus. Iki vidurnakčio maudynių liepsnos Joninių laužas, skambės dainos. Šią naktį vanduo turi stebuklingų galių, senoliai sakydavo, kad išsimaudę per Rasas žmonės tampa sveiki ir laimingi.

 • KONSTELIACIJOS – lai ši vasara būna skirta giliam savęs pažinimui.  Stovyklos metu save giliau pažinsime KONSTELIACIJŲ praktikose. Unikalus metodas praturtintas asmenine Svetlanos patirtimi ir matymu. Gamta ir stichijos padės sustiprinti transformacijos procesus. Stovykloje bus dėliojamos Moters vidinio pasaulio, gyvenimo tarpsnių, šeimos bei giminės konsteliacijos. Konsteliacijų metodas leidžia Atpažinti, Pajausti, Susitikti, Transformuoti savo atstumtąsias, paslėptąsias skausmingas patirtis, kurios dažnai reiškiasi per fizinio kūno pojūčius. Konsteliacijose galima pamatyti ne tiks savo skausmingas patirtis, bet ir tėvų, protėvių, aplinkos primestas nuostatas ir tai atskirti, išsilaisvinti. Stovyklą veda medikė, bioenergetikė, transpersonalinės psichologijos psichologė Svetlana Smertjeva.

 • JOGA dermėje su Gamta. Stovyklos metu kartu su Ieva sveikatinsime Kūną moteriška, holistine joga. Gryname ore, ant Žemės, jungtyje su stichijomis pagilinsime transformacijos procesus, subalansuosime moterišką energiją. „Per 12 metų darbo patirties su kiekviena diena jaučiu tik vis didesnį dėkingumą už savo veiklą ir galimybę kiekvieną dieną padėti žmonėms atrasti tikrąjį, giluminį atsipalaidavimo malonumą, sugrįžti į savo kūno pajautimą ir didesnį susijungimą su Savimi.“, – dalinasi Ieva.

 • Su nuostabia kūrėja Lina Sviplele Meno (Širdžių) terapijos metu kursime dvi širdis. Pirmoji – Pažeidžiamoji. Tekant gyvenimo įvykiams nutinka dalykų, kurie sukrečia, skaudina. Nuo vaikystės, kai patiriame nemeilę, atstūmimą, grubumą, Einant per gyvenimą, širdis reaguoja į tam tikrus įvykius – atsiranda nusivylimas meile, skausmingos moteriškos patirtys. Tai Širdyje palieka gilius, skausmingus randus. Lipdysime tokią, gal nelabai dailią, bet labai tikrą. Su pačiu jautriausiu prisilietimu, su meile sau ir noru sau padėti gyti. Per įvairias praktikas, per gamtos stichijas, per Joninių ritualus leisime savo širdžiai džiaugtis, atsipalaiduoti ir GYTI. Antroji – Kosminė. Tai lyg antroji Širdies pusė, pilna besąlygiškumo ir dieviškosios Meilės, nepavaldi gyvenimo įvykiams, su ja ATeiname ir praturtinę gyvenimo patirtimi, IŠeiname. Kokia ji, toji širdis, galinti duoti vidinės jėgos, gyvybinio resurso susitikti su sunkumais, atlaikyti netektis, pamatyti kito žmogaus sužeistą širdį ir priimti visą jos grožį?

 • Stovyklos metu, ne tik klausysimės gamtos garsų, bet ir leisimės į holistinių garsų pasaulį, į kelionę savo vidinėmis erdvėmis. Archajinių muzikos instrumentų: Kosminio ir Žemės gongų, Tibeto (Himalajų) dubenų, įvairių varpelių skambesys padės paleisti įtampas, nuovargį, prisipildyti ramybės ir harmonijos. Šių instrumentų skambesys labai subtiliai atliepia į Ramaškonių oazės energiją ir kiekvieną užpildo gamtos elementų ir sakralaus skambesio derme.

 • Dažnai mūsų klausia: „O kaip Nakvynė stovykloje?“ Komfortiškai nakvynei siūlome medinį namą, išsimiegosite patogiai kambariuose po 2–3 dalyves. Tačiau galima nakvoti ir kitaip: arčiau Žemės, stebint Dangų, girdint paukščių čiulbesį, medžių ošimą ar Beržuonos upelio čiurlenimą. Birželio pabaigoje žemė tokia gyva, įšilusi, kviečianti į savo glėbį. Taigi galite atsivežti savo palapinę ir ją pasistatyti Rėdos rate, ant upelio kranto ar miško tankumyne. Patirti Gamtą visa Esybe! O gal norėsis praleisti naktį stebint birželio dangų įsisukus į hamaką ar Tipyje? Susitikime vasarą patirti gamtos apsuptyje! 

 • Ar kada nors dėkojai Vėjui, Saulei, Upei, visai Gamtai – mūsų gyvybės šaltiniui? Kaip gera būti Gamtoje  tokiu ypatingu laiku, kai Žemė pripildyta: prisigėrusi lietaus, saulės spindulių ir šia žemiška besąlygine Meile ji dosniai dalinasi su savo savo dukromis – moterims. Tai ypatingas laikas sustoti, išgyventi ir  patirti... Jei esi čia ar ketini atvažiuoti, tavo vidus prisimena besąlyginę Meilę per kurią ir su kuria tu atėjai į šitą Žemę. Stovyklos metu turėsi sakralaus laiko padėkoti sau ir kitiems už Būtį, už Buvimą, už Galimybę. DĖKINGUMO Dienoraštis.

 • Kas yra Moteriškumas, kas suteikia moteriškų savybių? Daug ką mes atsinešame ateidami į šią Žemę, dalį inicijuoja mama ir giminės moterys. Žemė kaip mūsų visų Motina šiuo vasaros laiku sudeda visą savo moterišką Jėgą ir Galią į augalus. Stovyklos metu asmenine patirtimi ir žinojimu su mumis dosniai dalinsis žolininkė, natūralios kosmetikos kūrėja Vaida Zlatkutė.

 • Stovyklos kulminacija yra visos dienos INIPI ritualas. Čia susijungia gamtos elementai ir žmogus. Vyksta  gili fizinė ir dvasinė transformacija. Inipi pirtis padės susitikti su praeities įvykiais, tėvų ir protėvių skausmingomis programomis, užstrigusiomis fiziniame kūne. Visi gamtos elementai ir ypatinga Inipi energija padės išlaisvėti, palikti skausmingas patirtis ir gimti iš naujo.

 • Visi keliai veda į susitikimą su savimi. Stovyklos esmė ir prasmė yra susitikti su savimi Tikrąja, prisiminti kas aš Esu. Oazės erdvėje tam yra idealios sąlygos. Iš bendravimo seserystės rate, galėsi patirti atsiskyrėlišką pabuvimą su savimi: atsisėti ant žemės ir klausyti upelio čiurlenimo, paleisti įtemptas mintis, praeities įvykius ir būti TEKMĖJE. O gal susirasi savo medį, apkabinsi, šalia pasėdėsi, užduosi sau rūpimus klausimus ir išgirsi... labai subtilų atsakymą. Miško apsuptyje – toks žvaigždėtas dangus, juk norėsis praleisti kelias valandas ar net visą naktį po atviru žvaigždėtu dangumi: hamake, palapinėje ar tiesiog ant čiužinio. Kad jausti dangų ir žemę – sujungti Dangų ir Žemę savo Širdyje. Tai vasaros laikas kai gamta dalinasi, galėsi vaikščioti po mišką, pievas ir intuityviai atrasti sau tinkamą žolelę, kuri tave sveikatins ilgais žiemos vakarais. Ši savaitė – unikali galimybė pabūti tekmėje, meditacijoje su savimi gamtos apsuptyje. Meditacijos vedančioji Esi tu pati, tavo Siela, tavo Meilės pripildyta Širdis.

​​

Dalyvavimo sąlygos:

 • Tik išankstinė rezervacija.


 • Bendra stovyklos kaina – 600 Eur.


 • Negrąžinamas registracijos mokestis  – 150 Eur.


 • Dėl asmeninės konsteliacijos stovyklos metu tartis iš anksto (vietų skaičius ribotas).


 • Asmeninė konsteliacija – 30 Eur.​

​​​​​

Stovyklos Moterims: Services
Stovyklos Moterims: Pro Gallery

Atsiliepimai

Rašau dėkodama...

Dėkodama ne todėl, kad reikia būti mandagiai ir tiesiog padėkoti...

Dėkoju pagaliau pajutusi ir išgyvenusi dėkingumą visų savo kūnu, kiekviena ląstele...

Kiek Jus sutikdavau, vis primindavot, kad dėkočiau. Pirmiausiai dėkočiau mamai ir tėčiui tiesiog už gyvybę...

Prisipažinsiu: buvau „gera mergaitė“, siekiau būti tobula ir tikrai dėkojau, dėkojau tėvams darydama Jūsų, Svetlana, išmokytą meditaciją kasdien apie dvejus metus... dariau, tik nejutau...

Nejutau ir neišgyvenau dėkingumo... 

Sumaištavau... trečius metus leidau sau jausti nedėkingumą... ir dėkingumo meditaciją tėvams atlikdavau tik supykus „vidiniam kritikui“ iš kažkokios nesąmoningos graužaties...

Tačiau po moterų stovyklos kažkas manyje pasikeitė...

Man net nebereikia medituoti. Man net nebereikia meilikauti mamai ir tėčiui, kai jiems skambinu... Man tiesiog gera! Gera, kad turiu gyvus tėvus, kad jie yra... Ir jaučiu dėkingumą!

Dėkingumas – tai būsena! Jos niekaip negali išmokti ar suvaidinti... Tai būsena, kai tiesiog dėkingumas tampa vidine laime...

Nebežinau, kas tikra ar kaip turi būti... 

Rašau taip, kaip JAUČIU ŠIUO MOMENTU! Čia ir Dabar!

Stovyklos Moterims: Testimonials
bottom of page