top of page
20220711_174121.jpg

Apie mus

Tai – Erdvė gamtoje, arti Žemės, Dangaus, medžių, upelio. Čia – kiekviena ląstelė kvėpuoja grynu oru. Tai – Erdvė, kurioje yra saugu, kur gali atsiriboti nuo miesto triukšmo, įtempto darbo, skubėjimo. Čia galima sustoti: atsistoti basomis ant Žemės, pakelti akis į Dangų, apkabinti medį, užuosti įvairius kvapus, pamatyti besikeičiančias spalvas ir tapti Gamtos dalimi, tapti savimi, prisiminti kas ESU.
Ši erdvė atsirado iš svajonės. Daug metų ieškojau Erdvės, kurioje būtų galima dalintis savo asmenine patirtimi, žiniomis, išgyventi seserystės ir brolystės jausmą, kur būtų saugu pažinti gyvenimą. Svajonei materializuotis padėjo vyras Anatolijus, jis savo rankomis sukūrė jaukią, šiltą, tvarkingą Oazę gamtoje. Iš šios bendrystės, vyriškos ir moteriškos jungties gimė ramybės oazė SVETANA.

Apie: About
SV_4.jpg

Esu Svetlana. Gimiau Sibire, Altajaus krašte, Meilės ir Aukštesniojo vedimu atsiradau Lietuvoje, nuostabiame miestelyje – Anykščiuose. Savęs ieškojimas prasidėjo Šventosios upės krante. Šiame kelyje buvo visko: pamokų, išbandymų, atradimų,o svarbausia nuoseklumo. Kertinis susitikimas su savim, su Dieviškąją, besąlygine Meile įvyko komoje. Tai ir nulėmė tolimesnę kryptį, atėjo suvokimas, supratimas kaip būti fiziškai sveikam ir išlaikyti psichikos pusiausvyrą, ramybę.
Norėdama padėti savo artimiesiems išvykau mokytis į Maskvą ir 1990 m. baigiau bioenergijos kursą N. Semaško institute. Šios studijos man suteikė galimybę žmogaus energijos struktūrą pamatyti kaip holistinę sistemą. Tai papildė ir praplėtė medicinines žinias, nes pagal išsilavinimą esu medikė, daug metų dirbau akušere.
Toliau ieškojimų kelyje likimas mane suvedė su transpersonalinės psichologijos prefesoriumi Sergejumi Andrejevičiumi Streikalovu. Jo vedamo kurso metu susipažinau su metodu „Dialogas su balsais“ ( autoriai amerikiečiai Sidra ir Helas Stounai) ir 2011 m. įgijau psichologo išsilavinimą Fraiburgo institute (Vokietija), kryptis – metodas „Dialogas su balsais“. Šis metodas atskleidė stebuklingą žmogaus vidinį pasaulį, leido pamatyti, koks šis pasaulis įvairus, begalinis, neribotas, pripildytas žmogaus kūrybinėmis galimybėmis, vedantis į ryšį su savuoju dieviškumu, leidžiantis prisiminti, kad esame kūrėjai.
Sujungusi savo asmeninę praktiką, patirtį ir įgytas žinias naudoju unikalų harmonizuojantį patyriminį metodą – KONSTELIACIJAS.

Apie: About
Apie: Pro Gallery
bottom of page