312426145_5662228293866947_8479018316006858164_n (2).jpg

PAŽINK SAVE 2023

NAUJAS ciklas

Pastaruoju metu siūloma daugybė mokymų krypčių, kaip teisingai gyventi, elgtis, kurti santykius, mylėti, bet TIKRASIS KELIAS yra kiekvieno viduje. Tik pats žmogus gali atrasti savastį, paskirtį, SAVO KELIĄ.
2023-aisiais kviečiu leistis į kelionę savo vidinėmis erdvėmis: ieškoti, atrasti, dalintis.

Ciklas  „Pažink save“ – tai autorinis asmenybės pažinimo ir efektyvaus savęs tobulinimo kursas, skirtas visapusiškai ir koncentruotai  pažinti vidinį pasaulį. Šis ciklas padeda harmonizuosite vidinį pasaulį, sustiprinsite fizinę ir psichinę sveikatą,  ugdyti sąmoningumą,  įgauti vidinės ramybės ir jėgos gyventi, kurti.

Seminarų ciklas suskirstytas į 5 pakopas – skirtingas temas. Pakopos metu suteikiamos teorinės žinios, supažindinama su efektyviu šiuolaikinės psichologijos metodu „Dialogas su balsais“, vyksta praktiniai užsiėmimai, dėliojamos įvairaus pobūdžio konsteliacijos. Pakopos trukmė 2 dienos (savaitgalis).


PAKOPŲ TEMOS:

2023 01 28–29 I pakopa MŪSŲ PASĄMONĖS PASLAPTIS 

2023 03 25–26 II pakopa SUSITIKIMAS SU VIDINIU KRITIKU

2023 05 20–21 III pakopa KAIP MYLĖTI VIENAS KITĄ, BET NEPRARASTI  TIKROJO „AŠ“? 

2023 09 23–24 IV pakopa KŪRYBINĖS IR SAPNŲ SUBASMENYBĖS

2023 11 18–19 V pakopa FIZINIS KŪNAS PRAŠO PAGALBOS

 

TRUMPAS PAKOPŲ APRAŠYMAS

 
IMG_2368.JPG

I PAKOPA

MŪSŲ PASĄMONĖS PASLAPTIS

Patyriminio seminaro metu bus pateikiama teorija ir atliekamos unikalios praktikos – vidinio pasaulio KONSTELIACIJOS.

Tai gilus atsigręžimas į vidų, kad suvoktume savo elgesio mechanizmą, problemų priežastis, glūdinčias vaikystės skausminguose išgyvenimuose, kad pajustume santykį su pažeidžiamumu, jautrumu ir prisiliestume prie savo esaties, vidinės jėgos šaltinio.

Ar išgyvenate nerimą ir susierzinimą santykiuose su savimi ir kitais? Ar norite savyje atrasti  priežastis ir keisti gyvenimo kokybę? O gal norite iš tikrųjų pažinti save? Jei taip, šioje pakopoje:

Pažintis su suaugusio žmogaus (Ego) ir vidinio vaiko (Sielos)  poliariškumu;

Kas yra subasmenybės, kaip energetinės struktūros, jų atsiradimas;

Pagal kokius dėsnius subasmenybės gyvena mūsų viduje ir kaip reiškiasi išorėje?

Iš kur atsiranda problemos, kyla vidinis konfliktas?

II PAKOPA

SUSITIKIMAS SU VIDINIU KRITIKU

Ar  jus dažnai kankina nemiga ir atsikeliate blogos nuotaikos?
Ar būna, kad prabundate naktį ir negalite užmigti?
Iš kur kyla vidinis konfliktas, dėl kurio mes prarandame jėgas?
Kas valdo mūsų vidines būsenas?
Kaip dažnai mes lyginame save su kitais ir kankinamės dėl savo trūkumų?
Kokiu būdu ramybės neduodantį vidinį balsą galime transformuoti į patarėją?


Savęs pažinimo kelyje nustokime ieškoti kas mūsų viduje ne taip ir pabandykime suprasti, kas mes tokie ir kaip mes gyvename. Palikime savo vertinimus ir atsisukime į ypatingą vidinę erdvę. Mokykimės gyventi ugdydami sąžiningumą sau, drąsą ir Laivę rinktis.
Susitikimas su Vidiniu Kritiku padės atpažinti tam tikrą elgesio modelį ir atrasti vidinį rezervą jį keisti. Išsilaisvinus iš vidinės įtampos, atsiras daugiau vidinės jėgos kurti. Vidinio Kritiko energija transformuojasi į Intuityvų žinojimą, empatiją, padedančią kurti santykius su kitais.

Seminaro metu bus dėliojamos vidinio pasaulio KONSTELIACIJOS,  vyks vidinio kritiko transformacija į intuiciją.

III PAKOPA

KAIP MYLĖTI VIENAS KITĄ, BET NEPRARASTI TIKROJO AŠ

Teorinėse žiniose ir praktikose – šeimos santykių KONSTELIACIJOSE – ieškosime sprendimų, pajutimų tarpusavio ryšiams ir šeimos darnai svarbiais klausimais:

Pagal kokius dėsnius atsiranda meilė ir trauka tarp dviejų žmonių?
Kokios konfliktų, pykčių ir sudėtingų situacijų priežastys?
Mano ir partnerio elgesio modelis santykiuose ir partnerystė kaip būtinybė;
Balansas tarp partnerystės ir vaikiškų-tėviškų santykių;
Santykiai ir bendravimas su „sunkiais“ žmonėmis;
Kasdieninės sutuoktinių problemos, skyrybos, vienišumo, pavydo jausmas;
Tėvų ir vaikų santykiai.

IV PAKOPA

KŪRYBINĖS IR SAPNŲ SUBASMENYBĖS

Kokia žmogaus vidinė realybė?
Vidinio kontrolieriaus subasmenybė, kaip laidininkas tarp asmenybės ir begalybės;
Stipriosios, atstumtosios ir archetipinės subasmenybės sapnuose;
Gilesnė sapnų reikšmė ir jų ryšys su kasdieninėmis problemomis;
Sapnai-košmarai;
Įvairios metodikos, skirtos suvokti sapnų prasmę ir panaudojimą kasdieniniame gyvenime;
Kūrybinis potencialas, kuris reiškiasi sapnuose.

Teorija ir praktika – sapnų  KONSTELIACIJOS

V PAKOPA

FIZINIS KŪNAS PRAŠO PAGALBOS

Sveikata ir ligų atsiradimo priežastys;
Subasmenybių pasireiškimas kūno simptomuose;
Vidinio kontrolieriaus vaidmuo ligų atsiradime;
Įtampa ir atsipalaidavimas;
Vidinio kūrėjo ir griovėjo koncepcija;
Pagalbą kovojant su kenksmingais įpročiais (rūkymu, nutukimu ir kitais);
Susitikimas su ligų simptomais, kurie prabyla balsais KONSTELIACIJŲ metu.

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie psichosomatiką, pasireiškiančią skausmu, įtampa, uždegimu, širdies veiklos sutrikimu, spaudimo svyravimu ir kitais simptomais. Tačiau atlikę tyrimus, medikai ligos neranda... KAS TAI, KAIP TAI VEIKIA?

Fizinis kūnas yra įvairių mūsų patirčių saugykla, kur saugoma informacija apie šio gyvenimo (ir ne tik) įvykius. Kiekviena ląstelė, organas yra sąmoningi, turi gerą atmintį, o mūsų protas dažnai skausmingų išgyvenimų neatsimena, juos blokuoja, kad vėl ir vėl neskaudėtų. Tačiau ateina laikas, kai kūnas ima siųsti signalus: vidinis konfliktas, sukontroliuotos emocijos, patirtys pradeda reikštis per nepatogius fizinius simptomus, sunkias ligas. Tam, kad išgirstume ir atsisuktume į save.

Seminaro metu bus pateikiama teorinė informacija, vyks praktiniai užsiėmimai – ORGANŲ KONSTELIACIJOS, kurių metu dalyviai per save transliuos konkretaus organo ar organų patirtį fiziniame, emociniame ir informaciniame lygmenyse.

Konsteliacijų metu vyksta psichoterapija ir energetinis gydymas, sveikatinimas fiziniame lygmenyje. Ši praktika padeda suvokti fizinių negalavimų, ligų priežastis ir pramatyti, kaip būti sveiku ir laimingu.

Seminaras skirtas iš tikrųjų išgirsti save, išlaisvinti skausmą, įtampą, jausti vidinį atsipalaidavimą ir tikrą prigimtinį ryšį su savo kūnu.

SEMINARŲ CIKLO KAINA IR DALYVAVIMO SĄLYGOS

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas.

Viso ciklo kaina – 1000 Eur, iš kurių negrąžinamas registracijos mokestis – 400 Eur.

Kiekvienam ciklo dalyviui bus dėliojama viena asmeninė konsteliacija.


Pakopos kaina nesiregistravusiems į visą ciklą – 222 Eur, asmeninė konsteliacija – 55 Eur

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Ką man davė dalyvavimas cikle „Pažink save“?

Norėjau geriau pažinti save ir pabandyti išsiaiškinti, kas per programos užkoduotos manyje. Per beveik metus laiko praėjau Svetlanos autorinį asmenybės pažinimo ir efektyvaus savęs tobulinimo kursą „Pažink save”, kuris skirtas visapusiškai bei koncentruotai pažinti vidinį pasaulį. Labai daug patyriau per save, pamačiau daugybę kitų žmonių teigiamų transformacijų. Ignas Bakėjus kalba apie SUPERHEROJUS – žmones, kurie vaikšto tarp mūsų, perka maistą tose pačiose parduotuvėse kaip mes ir atrodo kaip mes, bet nėra kasdien matomi per TV, bet turi ypatingą Dievo dovaną ir gali padėti tiek daug žmonių, turi ypatingą pajautimą ir gebėjimą padėti susigaudyti savo pasauliuose. Svetlana kaip tik ir yra viena iš nedaugelio mano sutiktų superherojų, sielos gydytojų.
Svetlanos kursas suskirstytas į 5-ias pakopas: skirtingas temas, padedančias pažinti įvairias sąmonės erdves. Kiekvienos pakopos metu suteikiamos teorinės žinios, vyksta praktiniai užsėmimai – dėliojamos įvairaus pobūdžio KONSTELIACIJOS.
Užsiėmimuose remiamasi JAV psichologų dr. Hal ir dr. Sidra Stone’ų metodu, pavadintu „Dialogas su balsais“, kuris skirtas visapusiškam savęs pažinimui.
Nuoširdžiai ačiū Svetlanai už jos širdį, žinias, patirtį, įžvalgas. Esu labai dėkingas, kad turėjau galimybę praeiti visą savęs pažinimo programą, kuri vienareikšmiškai transformavo mane ir padėjo atsakyti į daug klausimų. Ačiū kurso draugėms, ėjusioms visą kursą kartu, tiek ir daugybei kitų žmonių, kurie dalyvaudami konsteliacijose vienaip ar kitaip atsirado tinkamu laiku, tinkamoje pozicijoje ir davė tai, ko tuo metu reikėjo. Visi šie žmonės, kaip antra šeima, matė mano pokyčius, virsmus, ašaras, džiaugsmą ir kita.

Iš visos širdies noriu padėkoti Svetlanai už nuostabią kelionę savęs pažinimo link. Gal ir nelengvą..., bet labai tikrą. Neišmoktą, bet išjaustą, patirtą. Kai supranti, kad viskas kuo dangsteisi iki šiol, yra tik kaukės, kad įtiktum kitiems, kad „neiškristum“ iš standartinių rėmų, dogmų nuostatų... Ir tada kyla klausimas – o kur gi aš? O kokia gi aš iš tikrųjų? Nuėjus netrumpą atkarpą suvoki, kad tai, nuo ko visąlaik bėgai yra patys tikriausi dalykai. Kai supranti, kad pažeidžiamumas, jautrumas yra didžiausia stiprybė! Kad skausmas gali būti labai taurus ir prasmingas! Kad priėmimas ir nuolankumas nėra nusižeminimas. Kad meilė ne būtinai turi trykšti purslais, bet gali būti labai romi. Kad orumas neturi nieko bendro su puikybe. Kad meilė Sau ir Savęs priėmimas yra patys svarbiausi! Tada gali būti atviras Sau, Pasauliui, Žmonėms... Ir tai nereiškia, kad pasaulis apsiverčia aukštyn kojom ir viską pradedi drastiškai iš naujo. Ne! Tai tiesiog vidinė būsena prie kurios prisilietęs supranti, kad daugiau meluoti nebenori...
Šiuo nuostabiu savęs pažinimo ciklu keliauju jau keletą metų ir žinau, kad tai tikrai ne pabaiga. Man tai gyvenimo prasmė ir tikslas. Labai ačiū Svetai ir Anatolijui, draugams, bičiuliams su kuriais keliaujame kartu. Pasauliui, Dievui ir savo šeimai. Taip pat, žinoma, sau!

Ačiū už tikrą savęs pamatymą!