top of page
DSC09091.jpg

KONSTELIACIJŲ ŠEŠTADIENIAI IR KITOS PRAKTIKOS

Konsteliacijų šeštadieniai ir kitos praktikos: About

PATYRIMINIS VIENOS DIENOS SEMINARAS – KONSTELIACIJŲ ŠEŠTADIENIS

2023 09 09

Tai - intensyvus praktinis dienos seminaras, gili savęs pažinimo praktika.

Konsteliacija padeda susitikti su tuo kas trukdo būti savimi, pajusti, išgyventi gryną skausmą, priimti save ir gyvenimą bei atsipalaiduoti Kūnu ir Siela. Kuo giliau pažįstame savo „nepatogiąsias“ puses, jausmus, tuo atsiranda daugiau laisvės drąsiai, natūraliai save išreikšti, prisiimti atsakomybę ir gyventi sąmoningą gyvenimą.

Konsteliacijose į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgiame giliau, pasimato negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastys. Metodas leis ne tik pamatyti, išjausti ir patirti tam tikras problemas, pažeidimus ar konfliktus, bet ir juos keisti, transformuoti.

Procese dalyvaus, ne tik konsteliacijos autorius, bet ir visi dalyviai. Praktikos metu iš bendros grupės dalyvių bus dėliojama asmeninė konsteliacija ir tuo būdu kiekvienas, tiek konsteliacijos autorius, tiek dalyvis, galės išgirsti, išjausti, patirti.

Dienos seminare dėliosime įvairaus pobūdžio konsteliacijas: vidinio pasaulio, giminės kanalo, amžiaus tarpsnių, organų ar kitas.

Teorija ir praktika paremta naujos kartos amerikiečių psichologų Sidros ir Helo Stounų metodu, transpersonaline psichologija.

Konsteliacijas veda medikė, transpersonalinės psichologijos psichologė, bioenergetikė Svetlana Smertjeva

„Sujungusi savo asmeninę praktiką, patirtį ir įgytas žinias naudoju unikalų harmonizuojantį patyriminį metodą – KONSTELIACIJAS, kurios Jums padės į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgti giliau, pamatyti negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastis. Intensyvių praktikų metu ieškosime vidinės jėgos šaltinio, savasties, tikrosios savivertės. Maloniai lauksiu jūsų šeštadienio praktikose.“

Plačiau apie KONSTELIACIJŲ metodą 


Dalyvavimo sąlygos:

  • Tik išankstinė rezervacija.

  • Bendra seminaro kaina – 100 Eur.

  • Negrąžinamas registracijos mokestis  – 40 Eur.

  • Dėl asmeninės konsteliacijos seminaro metu tartis iš anksto (vietų skaičius ribotas).

  • Asmeninė konsteliacija – 60 Eur.

PASKAITOS

Dėl temos ir datos tartis asmeniškai.

Konsteliacijų šeštadieniai ir kitos praktikos: Services
bottom of page