top of page
DSC09091.jpg

KONSTELIACIJŲ ŠEŠTADIENIAI IR KITOS PRAKTIKOS

Konsteliacijų šeštadieniai ir kitos praktikos: About

Patyriminis vienos dienos seminaras – Konsteliacijų šeštadienis

2024 02 10

​2024 03 02​

Tai - intensyvus praktinis dienos seminaras, gili savęs pažinimo praktika.

Konsteliacija padeda susitikti su tuo kas trukdo būti savimi, pajusti, išgyventi gryną skausmą, priimti save ir gyvenimą bei atsipalaiduoti Kūnu ir Siela. Kuo giliau pažįstame savo „nepatogiąsias“ puses, jausmus, tuo atsiranda daugiau laisvės drąsiai, natūraliai save išreikšti, prisiimti atsakomybę ir gyventi sąmoningą gyvenimą.

Konsteliacijose į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgiame giliau, pasimato negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastys. Metodas leis ne tik pamatyti, išjausti ir patirti tam tikras problemas, pažeidimus ar konfliktus, bet ir juos keisti, transformuoti.

Procese dalyvaus, ne tik konsteliacijos autorius, bet ir visi dalyviai. Praktikos metu iš bendros grupės dalyvių bus dėliojama asmeninė konsteliacija ir tuo būdu kiekvienas, tiek konsteliacijos autorius, tiek dalyvis, galės išgirsti, išjausti, patirti.

Dienos seminare dėliosime įvairaus pobūdžio konsteliacijas: vidinio pasaulio, giminės kanalo, amžiaus tarpsnių, organų ar kitas.

Teorija ir praktika paremta naujos kartos amerikiečių psichologų Sidros ir Helo Stounų metodu, transpersonaline psichologija.

Konsteliacijas veda medikė, transpersonalinės psichologijos psichologė, bioenergetikė Svetlana Smertjeva

„Sujungusi savo asmeninę praktiką, patirtį ir įgytas žinias naudoju unikalų harmonizuojantį patyriminį metodą – KONSTELIACIJAS, kurios Jums padės į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgti giliau, pamatyti negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastis. Intensyvių praktikų metu ieškosime vidinės jėgos šaltinio, savasties, tikrosios savivertės. Maloniai lauksiu jūsų šeštadienio praktikose.“

Plačiau apie KONSTELIACIJŲ metodą 


Dalyvavimo sąlygos:

  • Tik išankstinė rezervacija.

  • Bendra seminaro kaina – 100 Eur.

  • Negrąžinamas registracijos mokestis  – 40 Eur.

  • Dėl asmeninės konsteliacijos seminaro metu tartis iš anksto (vietų skaičius ribotas).

  • Asmeninė konsteliacija – 60 Eur.

Išvažiuojamasis konsteliacijų vakaras
2024 01 17 kaune

Tai – intensyvus praktinis kelių valandų užsiėmimas, kurio metu bus trumpai pristatomas konsteliacijų metodas ir dėliojama viena asmeninė konsteliacija.

Procese dalyvaus, ne tik konsteliacijos autorius, bet ir visi dalyviai. Praktikos metu iš bendros grupės dalyvių bus dėliojama asmeninė konsteliacija ir tuo būdu kiekvienas, tiek konsteliacijos autorius, tiek dalyvis, galės išgirsti, Užsiėmimų metu dėliosime įvairaus pobūdžio konsteliacijas: vidinio pasaulio, giminės kanalo, amžiaus tarpsnių, organų ar kitas.

Konsteliacijas veda medikė, transpersonalinės psichologijos psichologė, bioenergetikė Svetlana Smertjeva

  • Dalyvavimas – 30 Eur.

  • Asmeninė konsteliacija – 150 Eur.

  • Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas.

  • Dėl asmeninės konsteliacijos vakaro metu tartis iš anksto. 

Paskaitos

Dėl temos ir datos tartis asmeniškai.

Konsteliacijų šeštadieniai ir kitos praktikos: Services
bottom of page