top of page
DSC09011.jpg

Savęs pažinimo kelias


Savęs pažinimo kelias: Welcome

Savęs pažinimas – svarbiausia užduotis šiame gyvenime

Tai – įvairių praktikų metodas, kuriame svarbus nuoseklumas, sąmoningumas, drąsa susitikti su savo šešėliu, skausmingais išgyvenimais. Kiekvienam šis procesas vyksta individualiai, pirmiausia susitinkant su savo sąmonės poliariškumu. Nes mūsų poliariškame pasaulyje šalia skausmo yra džiaugsmas, šalia nusivylimo yra viltis, šalia nerimo yra ramybė.
Šiuolaikinis vartotojiškas žmogus gana primityviai save suvokia. Dažnai manoma, kad labai lengva save pakeisti, greitai pasveikti, praturtėti ar per kelias dienas nušvisti. Tai paviršutiniškas savęs ir gyvenimo proceso suvokimas.
Žmogaus psichika yra daugiasluoksnė, daugialypė, nuolat besikeičianti energijos tėkmė fiziniame kūne. Asmenybė susideda iš daugelio energijos struktūrų – vadinamų subasmenybėmis. Jos atsiranda įvairiais gyvenimo etapais. Būtent subasmenybės formuoja mūsų charakterį, gabumus ir vienokį ar kitokį elgesio modelį. Susitikimas su savo subasmenybėmis (gyvenimo(ų) patirtimis) leidžia keisti elgesio modelį pagal gyvenimo situaciją, atrasti tikrąjį santykį su savimi, kitais, išoriniu pasauliu. Proceso metu išlaisvinamas kūrybinis potencialas, žmogus ima kvėpuoti savastimi, iš savo dieviškosios prigimties ir savimi nuspalvina kasdieninį gyvenimą. Sėkmingesnis, net greitesnis savęs pažinimas vyksta grupinėse praktikose, kadangi mes atspindime, sustipriname vieni kitus.

Savęs pažinimo kelias: About
Savęs pažinimo kelias: Testimonials

+370 652 51318 (Svetlana), +370 613 12282 (Kristina)

  • Facebook

Thanks for submitting!

Savęs pažinimo kelias: Contact
bottom of page