top of page
20160717_110853.jpg

Sveikatingumo programos

Pailsėti Kūnu ir Siela

Ramybės oazėje „Svetana“ pradedame rengti sveikatingumo programas (darbo dienomis ir savaitgaliais), kurių metu galėsite jaukiai praleisti laiką miško apsuptyje, gryname, švariame ore. Patirtis sustiprins asmeninės sesijos ir įvairios sveikatingumo praktikos.

Kviečiame patirtį tikrą, gilų poilsį, atsipalaiduoti Kūnu ir Siela, praleisti ir paleisti tai kas atgyveno, nebeturi prasmės, pažadinti savo šaltinį ir prisipildyti iš vidaus. Trumpas stabtelėjimas energetiškai švarioje, stiprioje erdvėje gali atstoti ilgas atostogas. Mes kartais net neįsivaizduojame, kaip natūrali gamta išvalo ir subalansuoja mūsų vidų. Kviečiame patirti ypatingą gamtos galią kūnui, jos poveikį fizinei ir psichinei sveikatai. Su stichijomis susitiksite per maudynes šaltinių maitiname miško prūde, kūrendami laužą, plaučius įkvėpdami gryno oro keliaudami į žygius Šimonių giria ar Ramaškonių apylinkėmis. Gal net pavyks išgirsti savo medį, atrasti savo jėgos vietą?

Apgyvendinimas name, jaukiuose kambariuose individualiai, poroje ar su šeima. Esant šiltesniam orui yra galimybė nakvoti dar arčiau gamtos: miške namelyje „ant vištos kojelės“, palapinėje Rėdos rate arba leistis į miško glūdumą ir praleisti naktį laukinėje gamtoje. Name yra virtuvė, taigi galėsite maistą gamintis vietoje.

Savęs pažinimo ir sveikatinimo galimybės:

  • Asmeninė sesija, individuali ar poros, šeimos konsultacija, miniKonsteliacija su bioenergetike, medike, psichologe Svetlana Smertjeva.


  • Garso masažo terapija. Tibeto dubenų ir kitų instrumentų skambesys, vibracija valys fizinį kūną, jausmus, emocijas. Sakralus garsas padės susitikti su praeities išgyvenimais, iš naujo patirti ir iš gelmės apsivalyti, atsinaujinti.


  • Asmeninės praktikos Harmonizavimo erdvėje: Labirintas susitikimui su šaknimis, skirtas susitikti su praeitimi, kad paleisti ją su Meile bei Pagarba protėviams ir vidumi susitaikyti su savimi.​ Praktikos Rėdos rate suteiks saugumo jausmą keliaujant gyvenimo erdvėmis, jaučiant gyvenimo tėkmę ir kartu išlaikant ryšį su savo vidiniu centru. Keliavimas Klasikiniu darnos labirintu padės atstatyti balansą, suderinti vidų ir išorę, moterišką ir vyrišką prigimtį, subtiliąją mūsų pusę ir materialumą.


  • Rytinė mankšta ir grūdinimasis. Trumpa, švelni mankšta ir kvėpavimo praktikos padės pažadinti kūną, vidinį budrumą, o maudynės šaltame vandenyje suteiks vidinės švaros ir atsinaujinimo jausmą.


  • Masažo seansai.


  • Individualūs ar grupiniai Jogos užsiėmimai.
Sveikatingumo programos (dienos ar kelių) skirtos šeimoms, poroms ar įmonėms.

Programos turinys formuojamas ir derinamas individualiai.

Sveikatingumo programos: About
Sveikatingumo programos: Pro Gallery
bottom of page