top of page
163540666_2868259826748720_6527272928435248153_n.jpg

Ramus poilsis miško spa

Nakvynė ir pabuvimas kitaip

NAUJIENA Kviečiame patirtį ramų poilsį su nakvyne Ramaškonių miško oazėje.

Ši vieta skirta kitokiam pabuvimui vienumoje ar su šeima, bičiuliais, bendraširdžiais. Švari, energetiškai stipri erdvė suteiks galimybę pailsėti, giliai atsipalaiduoti, paBŪTI su savimi. Apgyvendiname kambariuose medinio namo antrame aukšte. Maistą galima gamintis pirmajame aukšte esančioje virtuvėje. Baltojoje salėje galėsite atlikti savo asmenines praktikas, meditacijas. Norintiems grūdintis, panirti į vandens stichiją, sodybos teritorijoje yra šaltinių pildomas prūdas, taip pat teka Beržuonos upelis.

Miško erdvėje sukurta Harmonizavimo erdvė, kurioje iš akmenų sudėlioti du energetiniai labirintai ir Rėdos ratas. Čia vaikščiodami galėsite suderinti vidų ir išorę, atstatyti ryšį su protėviais, savo vidiniu centru.

Jeigu norėsis judėti, pabūti gamtoje, atrasti Anykščių krašto grožį galėsite leistis į žygius po vaizdingas Šimonių girios apylinkes.

Miško apsuptyje įsikūrusioje oazėje pati gamta sveikatina, padeda atsipalaiduoti, pripildo jėgos, ramybės. Čia galėsite palikti tai kas atgyveno, išsilaisvinti vidumi, o per gryną orą, švarų vandenį, gyvą ugnį, medžius pajusite ryšį su savo prigimtine energija, dieviškąja esybe.

„Ar esate kada apsikabinęs medį? Apkabinkite medį ir vieną diena pajusite, kad ne tik jūs apkabinate medį, medis atsako jums, medis irgi apsikabina jus. Tada pirmą kartą pajusite, jog medis nėra viso labo tik pavidalas, tai ne tik tam tikra rūšis, apie kurią kalba botanikai, tai nežinomas Dievas – toks žalias, šalia jūsų, toks artimas jums, mojuojantis jums ir vėl kviečiantis jus“

GARSŲ KELIONĖ – grupinės garsų maudynės ir asmeninės garso sesijos.

Norintiems atsipalaiduoti, subtiliai pajusti save, per fizinio kūno pojūčius žadinti Sielos skambesį, vidinį tikrumą, skaidrumą bus galimybė patirti dainuojančių Tibeto Dubenų masažą ir Garsų maudynes. Sakralus dubenų, gongo ir kitų instrumentų skambesys paliečia Širdį, jausmus, apvalo ir atpalaiduoja kūną.

PIRTIES PROGRAMA – 

sveikatinimas ir Kūnui, ir Sielai

Tradicinė pirtis jūsų laukia nuostabios gamtos apsuptyje, šalia yra vandens
telkinys, taigi kaskart galėsite panirti į šaltą vandenį.
Vantų aromatas, žadeito akmenų skleidžiamas ypatingas garas sušildys ir atpalaiduos.
Erdvioje garinėje atliekamos įvairios pirties procedūros padės sveikatinti Kūną, susibalansuoti ir atgauti jėgas.

Ramus poilsis Miško SPA: About
Ramus poilsis Miško SPA: Pro Gallery
bottom of page