top of page
02-640x640_edited.jpg

Grupinės ir asmeninės sesijos

Garso terapija grupėje – kiekvienam unikali kelionė savo vidinėmis erdvėmis. Jų metu galėsite pasinerti į įvairių instrumentų garso lauką ir kiekviena kūno ląstele patirti atpalaiduojantį, atstatantį poveikį. Archainių muzikos instrumentų: Kosminio ir Žemės gongų, Tibeto (Himalajų) dubenų, įvairių varpelių skambesys padės paleisti įtampas, nuovargį, prisipildyti ramybės ir harmonijos.

Garso poveikis jau seniai įrodytas moksliniais tyrimais. Garso terapija pastaruoju metu tampa ypač populiari dėl savo subtilaus, bet kartu gilaus poveikio ir malonaus proceso. Praktikos metu įvairių garsų dėka mūsų smegenys persijungia į poilsio režimą – iš aktyviųjų beta dažnių į gilesnes būsenas: alfa, teta ir delta dažnius. Šios būsenos mums žinomos iš įvairių miego fazių, meditacijos. Jos yra itin svarbios sveikatai, deja, šiais laikais giliame miege, atsipalaidavime būname nepakankamai. Todėl labai svarbu padėti organizmui atstatyti balansą, į ką ir veikia garsų terapija. Garso dažnių poveikyje nurimsta protas, kūnas atsipalaiduoja, sumažėja įtampa, paleidžiamos susikaupusios neigiamos emocijos, organizmas persijungia į sveikatos „rėžimą.

Dalyvių skaičius ribotas. 

Asmeninė garso sesija – ypatingas, subtilus, švelnus susitikimas su Savimi. Ant kūno skambant Tibeto dubenėliams, o erdvėje – varpeliams, Kosminiam Gongui atsipalaiduosite, pakeliausite savo vidinėmis erdvėmis.

Prašome registruotis iš anksto el. p. oaze.svetana@gmail.com arba tel. 8 613 12282.

Garso maudynės: About
Garso maudynės: Pro Gallery
bottom of page