top of page

JOGOS IR GARSŲ STOVYKLA

Joga / Gongų garsai / Kvapų terapija – poilsis Kūnui ir Sielai

Paskutinįjį pavasario savaitgalį, gegužės 24–26 d., kviečiame praleisti nuostabioje miško oazėje sveikatinant, stiprinant kūną ir dvasią JOGOS asanomis bei subtiliais, sakraliais GONGŲ garsais. Ilgojo savaitgalio stovykla (nuo penktadienio iki sekmadienio) skirta giliam poilsiui, apsivalymui. Šis unikalus praktikų derinys bus trumpos, bet kokybiškos jūsų atostogos prieš aktyviąją vasarą.


Giliu kvėpavimu, jogos asanomis išjudinsime kūną, susibalansuosime, pažadinsime vidinę energiją. Užsiėmimai yra pritaikyti ir pradedantiesiems, taigi nesvarbu, kiek esate šioje srityje patyrę.

Po Jogos praktikų leisimės į holistinių garsų pasaulį, į kelionę savo vidinėmis erdvėmis. Praktikų metu galėsite pasinerti į įvairių instrumentų garso lauką ir kiekviena kūno ląstele patirti atpalaiduojantį, atstatantį poveikį. Archajinių muzikos instrumentų: Kosminio ir Žemės gongų, Tibeto (Himalajų) dubenų, įvairių varpelių skambesys

padės paleisti įtampas, nuovargį, prisipildyti ramybės ir harmonijos.

Stovyklos programą praturtins kvapų terapijos kūrybinės dirbtuvės. Natūralūs kvapai leis dar giliau atsipalaiduoti ir atrasti naujus potyrius.

Pasiūlysime jums vegetarinį detoksikuojantį maitinimą, kuris kūnui suteiks lengvumo, pralaidumo ir sustiprins vidines transformacijas.

Anykščių rajone Šimonių girios Ramaškonių miško apsuptyje įsikūrusioje Ramybės oazėje įkvėpsite pilnus plaučius gryno miško oro, galėsite maudytis vario spalvos Beržuonos upelyje ar miško šaltinių pamaitintame tvenkinyje.


STOVYKLĄ VEDA

Vaida Zlatkutė Jogos mokytoja, turinti 20 metų patirtį. Jogos mokėsi JAV, Pabaltijyje ir Indijoje. Vaida turi Hatha ir Vini jogos sertifikatus iš mokymų JAV, taip pat Iyengar jogos sertifikatą, kurį įgijo mokydamasi su geriausiais jogos mokytojais Europoje ir Indijoje. Kvapų terapijos praktikė.

Kristina Kiaušaitė Garsų terapijos praktikė, vedanti grupinius užsiėmimus ir asmenines sesijas. Kristina baigė Gydančių garsų terapijos kursus: dainuojančių Tibeto dubenų masažas ir intensyvi grojimo Gongais praktika. Jau dešimtmetį organizuoja ir administruoja įvairius sveikatingumo renginius.


INFORMACIJA IR REGISTRACIJA: Vaida, +370 620 73313; Kristina, +370 613 12282.

KAINA 250 EUR

Jogos ir Garsu stovykla 2024 05 24-26.jpg
Jogos ir Gongų garsų stovykla: About
Jogos ir Gongų garsų stovykla: Pro Gallery
bottom of page