top of page
DSC_9493(1).jpeg

ĮMONĖMS

Įmonės sėkmė ir siekių įgyvendinimas priklauso ne tik nuo stiprios vadovo intencijos, valios, aiškių tikslų, rodiklių išsikėlimo, bet ypatingai – nuo vidinės atmosferos, atvirumo, bendros energijos, taip pat kiekvieno darbuotojo būsenos ir sąmoningumo.

Siūlome 10 užsiėmimų ciklą (3 mėnesiai) skirtą pažinti įmonės „Vidinį pasaulį“, pamatyti silpnąsias puses, stiprybes, bendrą kolektyvinę energiją, išgryninti tikslus ir siekius. Praktikos padeda kiekvienam, vadovams ir darbuotojams, geriau pažinti savo vidų, tapti sąmoningesniais ir laimingesniais. Žmogus darbe praleidžia beveik trečdalį savo gyvenimo laiko, taigi labai svarbu darbinę erdvę išlaikyti harmoningą.

Praktikų metodas: moderacija ir konsteliacijos.


Ciklą sudaro:

  •  8 užsiėmimai įmonėje

  •  2 užsiėmimai Ramybės oazėje „Svetana“

  •  Darbuotojo asmeninė sesija

  • Sveikatingumo praktikos


Praktikas veda transpersonalinės psichologijos lektorė, bioenergetikė, medikė SVETLANA SMERTJEVA.

Jau daugiau nei 30 metų Svetlana  padeda žmonėms spręsti vidines problemas ieškant priežasties savyje. 1990 m. ji įgijo bioenergetikės išsilavinimą Maskvoje, dirbo akušere, kartu su medicinine praktika naudojo ir vystė ekstrasensoriką. Nuo 2005 m. Svetlana aktyviai dalyvauja įvairiose praktikose ir seminaruose, kurių kryptis vidinio žmogaus pasaulio pažinimas ir supratimas. Ji mokėsi asociacijoje „Visas pasaulis“ Sankt Peterburge ir 2011 m. įgijo specialisto/psichologo išsilavinimą Vokietijoje Fraiburgo institute, kryptis – metodas „Dialogas su balsais“.

Remdamasi savo patirtimi ir įgytomis žiniomis Svetlana aktyviai taiko harmonizuojantį TRANSFORMACINĖS KONSTELIACIJOS metodą. Ji dirba individualiai, taip pat veda stovyklas ir seminarus.

Pastaruoju metu Svetlana pradėjo dirbti su įmonėmis ir pastebėjo, kad konsteliacijų metodas padeda pamatyti gilumines, esmines problemas, tarpusavio santykius ir tuo būdu leidžia ieškoti efektyviausių sprendimų. Susitikimas su gryna energija darbuotojams padeda aiškiai suprasti ir intuityviai pajausti kaip toliau elgtis. Darbas grupėje ir asmeninės sesijos „augina“ kiekvieną darbuotoją ir padeda siekti bendrų tikslų.

Įmonėms: About
bottom of page